Rzeszów - Gorlice

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 13.03.2023.

NAZWA PRZYSTANKUEQEDhQEXh7Eh7I
Rzeszów DA09:1012:1013:3016:0018:20
Rzeszów Dąbrowskiego09:1512:1513:3516:0518:25
Rzeszów ul. Podkarpacka09:1812:1813:3816:0818:28
Boguchwała Kościół09:2512:2513:4516:1518:35
Babica 1 09:3112:3113:5116:2118:41
Babica 09:3312:3313:5316:2318:43
Czudec Szkoła ul. Rzeszowska09:3612:3613:5616:2618:46
Czudec Zajezdnia ul. Rzeszowska09:3812:3813:5816:2818:48
Czudec ul. Jasielska09:4012:4014:0016:3018:50
Zaborów Szkoła09:4312:4314:0316:3318:53
Glinik Charzewski 09:4612:4614:0616:3618:56
Żarnowa 09:5012:5014:1016:4019:00
Strzyżów DA09:5312:5314:1316:4319:03
Strzyżów ul. Łukasiewicza09:5512:5514:1516:4519:05
Strzyżów ul. Sobieskiego09:5712:5714:1716:4719:07
Dobrzechów 09:5912:5914:1916:4919:09
Dobrzechów Góra10:0013:0014:2016:5019:10
Tułkowice 10:0213:0214:2216:5219:12
Kożuchów 10:0413:0414:2416:5419:14
Kalembina 10:0613:0614:2616:5619:16
Wiśniowa 10:0813:0814:2816:5819:18
Cieszyna 10:1013:1014:3017:0019:20
Pułanki 10:1213:1214:3217:0219:22
Frysztak 10:1413:1414:3417:0419:24
Twierdza 10:1613:1614:3617:0619:26
Lubla Sklep10:1913:1914:3917:0919:29
Lubla Zajezdnia10:2113:2114:4117:1119:31
Warzyce Bieszczadzka Murowaniec10:2813:2814:4817:1819:38
Warzyce Bieszczadzka10:2913:2914:4917:1919:39
Warzyce Bieszczadzka Łąki10:3013:3014:5017:2019:40
Jasło Brzyszczki dom ludowy10:3213:3214:5217:2219:42
Jasło Lwowska Szpital10:3413:3414:5417:2419:44
Jasło Rynek10:3613:3614:5617:2619:46
Jasło ul. Metzgera10:3813:3814:5817:2819:48
Jasło 3-go Maja Pohulanka10:4013:4015:0017:3019:50
Jasło 3-go Maja Rafineria10:4213:4215:0217:3219:52
Trzcinica Wilczak10:4513:4515:0517:3519:55
Trzcinica Osobnica10:4613:4615:0617:3619:56
Trzcinica 10:4813:4815:0817:3819:58
Przysieki 10:5013:5015:1017:4020:00
Siedliska Sławęcińskie10:5213:5215:1217:4220:02
Sławęcin I 10:5413:5415:1417:4420:04
Skołyszyn 10:5613:5615:1617:4620:06
Skołyszyn Winnica10:5713:5715:1717:4720:07
Skołyszyn Lisówek10:5913:5915:1917:4920:09
Siepietnica 11:0014:0015:2017:5020:10
Biecz Przedmieście11:0214:0215:2217:5220:12
Biecz Kazimierza Wielkiego11:0414:0415:2417:5420:14
Biecz Rynek11:0614:0615:2617:5620:16
Libusza Krzyżówka11:1114:1115:3118:0120:21
Klęczany 11:1314:1315:3318:0320:23
Zagórzany Skrzyżowanie11:1514:1515:3518:0520:25
Gorlice ul. Bardiowska11:2014:2015:4018:1020:30


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • X - Nie kursuje w niedziele w okresie wakacji (30 VI - 1 X)
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • 7 - kursuje w niedziele
  • I - nie kursuje 31 grudnia

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)