Pagorzyna - Gorlice

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 01.03.2023.

NAZWA PRZYSTANKUEDEEDEDDDDD
PAGORZYNA III 04:5005:5006:5009:4011:5012:5014:1015:1017:1019:1021:05
PAGORZYNA SZKOŁA 04:5205:5206:5209:4211:5212:5214:1215:1217:1219:1221:07
PAGORZYNA SOŁTYS 04:5305:5306:5309:4311:5312:5314:1315:1317:1319:1321:08
PAGORZYNA MORGI 04:5505:5506:5509:4511:5512:5514:1515:1517:1519:1521:10
BEDNARSKIE CENTRUM 04:5605:5606:5609:4611:5612:5614:1615:1617:1619:1621:11
LIPINKI ZALESIE SKRZYŻ 04:5805:5806:5809:4811:5812:5814:1815:1817:1819:1821:13
LIPINKI 04:5905:5906:5909:4911:5912:5914:1915:1917:1919:1921:14
LIPINKI CENTRUM ZAJEZDNIA 05:0006:0007:0009:5012:0013:0014:2015:2017:2019:2021:15
LIPINKI DÓŁ 05:0106:0107:0109:5112:0113:0114:2115:2117:2119:2121:16
WÓJTOWA BOCHNIA 05:0206:0207:0209:5212:0213:0214:2215:2217:2219:2221:17
WÓJTOWA CENTRUM ZAJEZDNIA 05:0306:0307:0309:5312:0313:0314:2315:2317:2319:2321:18
WÓJTOWA SKR 05:0406:0407:0409:5412:0413:0414:2415:2417:2419:2421:19
WÓJTOWA DÓŁ 05:0506:0507:0509:5512:0513:0514:2515:2517:2519:2521:20
PODWÓJTOWIE 05:0606:0607:0609:5612:0613:0614:2615:2617:2619:2621:21
PODWÓJTOWIE 1 05:0706:0707:0709:5712:0713:0714:2715:2717:2719:2721:22
LIBUSZA OGNIWO 05:0806:0807:0809:5812:0813:0814:2815:2817:2819:2821:23
LIBUSZA 1 05:0906:0907:0909:5912:0913:0914:2915:2917:2919:2921:24
LIBUSZA KLUB 05:1006:1007:1010:0012:1013:1014:3015:3017:3019:3021:25
LIBUSZA SZKOŁA 05:1106:1107:1110:0112:1113:1114:3115:3117:3119:3121:26
LIBUSZA STAW 05:1206:1207:1210:0212:1213:1214:3215:3217:3219:3221:27
LIBUSZA KRZYŻÓWKA 05:1306:1307:1310:0312:1313:1314:3315:3317:3319:3321:28
LIBUSZA CPN 05:1406:1407:1410:0412:1413:1414:3415:3417:3419:3421:29
KLĘCZANY 05:1506:1507:1510:0512:1513:1514:3515:3517:3519:3521:30
KLĘCZANY 1 05:1606:1607:1610:0612:1613:1614:3615:3617:3619:3621:31
ZAGÓRZANY 05:1706:1707:1710:0712:1713:1714:3715:3717:3719:3721:32
GLINIK II 05:1806:1807:1810:0812:1813:1814:3815:3817:3819:3821:33


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • X - Nie kursuje w niedziele w okresie wakacji (30 VI - 1 X)
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • 7 - kursuje w niedziele
  • I - nie kursuje 31 grudnia

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)