Gorlice - Rzeszów

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 13.03.2023.

NAZWA PRZYSTANKUEzQDhQEEXh7Eh7I
Gorlice GDA05:3006:4008:1012:2015:10
Zagórzany Skrzyżowanie05:3506:4508:1512:2515:15
Klęczany 05:3706:4708:1712:2715:17
Libusza Krzyżówka05:3906:4908:1912:2915:19
Biecz Rynek05:4406:5408:2412:3415:24
Biecz Kazimierza Wielkiego05:4606:5608:2612:3615:26
Biecz Przedmieście05:4906:5908:2912:3915:29
Siepietnica 05:5107:0108:3112:4115:31
Skołyszyn Lisówek05:5207:0208:3212:4215:32
Skołyszyn Winnica05:5407:0408:3412:4415:34
Skołyszyn 05:5607:0608:3612:4615:36
Sławęcin I 05:5707:0708:3712:4715:37
Siedliska Sławęcińskie05:5907:0908:3912:4915:39
Przysieki 06:0107:1108:4112:5115:41
Trzcinica Szkoła Rolnicza06:0207:1208:4212:5215:42
Trzcinica Szkoła Podstawowa06:0307:1308:4312:5315:43
Trzcinica Wilczak06:0507:1508:4512:5515:45
Jasło 3-go Maja Rafineria06:0807:1808:4812:5815:48
Jasło 3-go Maja Pohulanka06:1007:2008:5013:0015:50
Jasło ul. Metzgera06:1107:2108:5113:0115:51
Jasło ul. Kościuszki06:1307:2308:5313:0315:53
Jasło Kazimierza Wielkiego06:1507:2508:5513:0515:55
Jasło Lwowska Szpital06:1707:2708:5713:0715:57
Jasło Lwowska Kaufland06:1807:2808:5813:0815:58
Jasło Brzyszczki dom ludowy06:2007:3009:0013:1016:00
Warzyce Bieszczadzka Łąki06:2207:3209:0213:1216:02
Warzyce Bieszczadzka06:2307:3309:0313:1316:03
Warzyce Bieszczadzka Murowaniec06:2407:3409:0413:1416:04
Lubla 06:3207:4209:1213:2216:12
Lubla Sklep06:3407:4409:1413:2416:14
Twierdza 06:3607:4609:1613:2616:16
Frysztak 06:3807:4809:1813:2816:18
Pułanki 06:4007:5009:2013:3016:20
Cieszyna 06:4207:5209:2213:3216:22
Wiśniowa 06:4407:5409:2413:3416:24
Kalembina 06:4607:5609:2613:3616:26
Kożuchów 06:4807:5809:2813:3816:28
Tułkowice 06:5008:0009:3013:4016:30
Dobrzechów Góra06:5108:0109:3113:4116:31
Dobrzechów 06:5308:0309:3313:4316:33
Strzyżów ul. Sobieskiego06:5508:0509:3513:4516:35
Strzyżów ul. Łukasiewicza06:5708:0709:3713:4716:37
Strzyżów DA ul. Witosa06:5908:0909:3913:4916:39
Żarnowa 07:0108:1109:4113:5116:41
Glinik Charzewski 07:0408:1409:4413:5416:44
Zaborów Szkoła07:0708:1709:4713:5716:47
Czudec ul. Jasielska07:1008:2009:5014:0016:50
Czudec Zajezdnia ul. Rzeszowska07:1208:2209:5214:0216:52
Czudec Szkoła ul. Rzeszowska07:1408:2409:5414:0416:54
Babica 07:1708:2709:5714:0716:57
Babica 1 07:1908:2909:5914:0916:59
Boguchwała Urząd Miejski07:2508:3510:0514:1517:05
Rzeszów ul. Podkarpacka, Politechnika07:3108:4110:1114:2117:11
Rzeszów Dąbrowskiego07:3308:4310:1314:2317:13
Rzeszów DA07:3808:4810:1814:2817:18


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • X - Nie kursuje w niedziele w okresie wakacji (30 VI - 1 X)
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • 7 - kursuje w niedziele
  • I - nie kursuje 31 grudnia

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)