Gorlice - Bednarka

ROZKŁAD OBOWIĄZUJE OD 01.03.2023.

NAZWA PRZYSTANKUDDDDDD
Gorlice Osiedle Górne 08:3010:4013:1514:0515:0516:10
Gorlice Fabryka Maszyn 08:3110:4113:1614:0615:0616:11
Gorlice Matizol 08:3210:4213:1714:0715:0716:12
Gorlice Forest 08:3310:4313:1814:0815:0816:13
Gorlice Legionów 08:3610:4613:2114:1115:1116:16
Gorlice ul Sienkiewicza 08:3810:4813:2314:1315:1316:18
Gorlice Stadion 08:3910:4913:2414:1415:1416:19
Sokół Klub 08:4110:5113:2614:1615:1616:21
Sokół CPN 08:4210:5213:2714:1715:1716:22
Sokół Górka 08:4310:5313:2814:1815:1816:23
Dominikowice Most 08:4510:5513:3014:2015:2016:25
Dominikowice Klub 08:4610:5613:3114:2115:2116:26
Dominikowice Skrzyżowanie 08:4710:5713:3214:2215:2216:27
Kryg Maćkowa Góra 08:4810:5813:3314:2315:2316:28
Kryg Kopalnia 08:4910:5913:3414:2415:2416:29
Kryg Poczta 08:5011:0013:3514:2515:2516:30
Kryg Skrzyż 993 08:5111:0113:3614:2615:2616:31
Kryg Kościół 08:5211:0213:3714:2715:2716:32
Kryg Dół 08:5311:0313:3814:2815:2816:33
Kryg Kliński 08:5411:0413:3914:2915:2916:34
Lipa 08:5711:0713:4214:3215:3216:37
Lipinki Centrum Zajezdnia 08:5911:0913:4414:3415:3416:39
Lipinki Bieniek 09:0011:1013:4514:3515:3516:40
Lipinki Tartak 09:0111:1113:4614:3615:3616:41
Lipinki Sklep 09:0211:1213:4714:3715:3716:42
Lipinki skrz 993 09:0311:1313:4814:3815:3816:43
Rozdziele 09:0411:1413:4914:3915:3916:44
Bednarka 09:0711:1713:5214:4215:4216:47


Autobusy nie kursują w święta 25-26.12, 1.01, 6.01, Wielkanoc 2 dni, 1.05, 3.05, Boże Ciało, 15.08, 1.11, 11.11


Objaśnienia znaków:

  • E - kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
  • X - Nie kursuje w niedziele w okresie wakacji (30 VI - 1 X)
  • D - kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
  • h - nie kursuje w Wielką Sobotę i 24 grudnia
  • z - nie kursuje w piątek po dniu Bożego Ciała
  • Q - nie kursuje 2 maja
  • 7 - kursuje w niedziele
  • I - nie kursuje 31 grudnia

Pobierz rozkład w formacie PDF (kliknij na ikonkę obok)